Temnota proti temnotě

20. července 2018 v 14:52 | Black Blood |  Jednorázové příběhy + Creepypasta
Stála na skále a přemýšlela o tom jak by se mohla zabít. Ano tak trochu není člověk. Sice má svou vlastní smečku, ale i tak se cítí tolik sama že to nejde vydržet. I když je alfa ve smečce tak se cítí více jako vlk samotář. Co se týče boje a síly je dost silná, ale psychicky je dost labilní. Její jméno je Jessie. Je to mladá dívka co je tak trochu vlčí anděl. Vlk s křídly, ale normální člověk to nedokáže vidět natož pochopit. Jsou i věci které lidské oko nedokáže vidět. A to je třeba tento případ. Její pravou podobu nikdo nevidí. Jen jiné bytosti než jsou lidé.. Je to hodně vzácný druh bytosti. Na světě je jich dost málo a ano mohou mít i lidské tělo. Jako třeba ona. Miluje běh přírodou a dělání kravín. Několikrát se pokusila o sebevraždu, ale marně. Pořád žije. Stála na skále a přemýšlela o tom že se zabije , ale ví že by skok přežila. Není přece člověk. Je jí dost mizerně a chce zemřít, ale neví jak to udělat... No na té skále stávala často, ale tentokrát zaslechla hlas. " Nedělej to. Brzy pochopíš proč. A navíc máš zde velký úděl" a nastalo ticho. Když se ohlédla kolem sebe tak nic neviděla.

A tak po tom divném hlase odešla za svou smečkou. Přemýšlela nad tím. Nedalo ji to spát. Smečka si všimla že je jejich alfa nějaká zamlklá víc než normálně. Ale nechali to být. Šli na lov lidí. I když nejsou přímo vlkodlaci tak i tak jedí maso a to především lidské. Jessie byla nádherná dívka s hnědými kaštanovými vlasy a zeleno žlutýma očima. Byla vážně nádherná jen moc smutná víte? Přála si spřízněnou duši, kterou neměla. Běželi lesem až k lidským obydlím a trhali vše co jim přišlo do cesty. Jak staré, mladé i děti. Hlavně mladé maso. To dává nejvíce síly a nejvíce energie. Jelikož mohou lovit i bez lidských těl a jen astralně je to výhoda proti lovcům. Ale po čase se objeví tajemná dívka s růžovými vlasy , bílou barvu pleti a černými oči. Tedy její oči jsou pokaždé jiné, ale když se viděli poprvé tak je měla černé.


Uhrančivé černé oči a špičáky. Jessie ji zahlédla tehdy na hřbitově. A od té doby na ní musí pořád myslet. Na tu tajemnou dívku že hřbitova. Ano Jessie miluje hřbitovy a tajemná místa bez lidských bytostí. Tam kam nikdo nechodí. A tak si přes tu tajemnou krásou dívku našla kamaráda vlka, který je s onou dívkou jako bratr. Ano i když ta tajemná dívka je upíří démon a čarodějnice tak se do ní Jessie zamilovala. A ta tajemná dívka se do ní otiskla. Ano i ta tajemná dívka si myslela že se upíři ani démoni nemohou otisknout do nikoho, ale až později přišla na to že otisknout se mohou i upíři a démoni a ne jen vlkodlaci a tak. Dalo by se říci že ten neznámý vlk byl jako jejich prostředník. Když Jessie byla zrovna v opuštěném domě a přemýšlela nad tím tajemným hlasem a i nad tím co viděla na tom hřbitově tak k ní začal mluvit ten cizí vlk. " Čeká na tebe na tom hřbitově. Toť ti mám vzkázat. Tudíž jdi." Pobídl ji ten vlk. A ona jako v transu šla na ten hřbitov. A jasně že tam byla zase ta tajemná dívka, ale tentokrát měla úplně stříbrné oči.

Jessie je uchvácena onou krásou nikdy nic takového neviděla. A ten vlk stál u ní. Jako doprovod.. Upír co má strážce vlka? Divila se Jessie. Ale mlčela. Jessie zjistila její jméno. Rose. Jako růže. Ve své pravé podobě měla dlouhé blond vlasy a červené oči a obrovská černá křídla. A teď Jessie byla ještě více unesená. Obě dívky se do sebe zamilovali. Jessie opustila svou smečku. V lásce nezáleží na tom co jsi za rasu, jakou máš barvu, či na věku. Když se opravdu zamiluješ je ti vše jedno jen abys své lásce dal vše. Ony dívky se dali dohromady. Vlčí anděl s upírem s démonem. A proč ne? Když jsou spolu šťastní. Jessie konečně přestala myslet jen na smrt a Rose to samé. I když Rose našla víc spřízněných duší tak žádná nebyla jako Jessie. Dívky se do sebe otiskly. Navzájem. Spolu mají ohromnou sílu a energii i moc. I když Jessie je slabší než Rose o dost tak ji Rose chrání svou duší i tělem. Položili by za sebe i život. Spolu jsou nejšťastnější. Ale běda když nejsou zrovna spolu tak obě šílí. Jsou na sobě závislé. Moc se milují. Konečně ani jedna už nechtějí jen pořád zemřít protože už našli svou lásku jedná druhou. Jedna bez druhé nedokáže žít.

Rose má ještě nejlepší kamarádku Carol, která je taky vlk. Jenže Carol je lugaru. Všichni čtyři nesnáší lykany. Její Bráška je taky vlčí anděl jeho jméno je Toby. Jsou spolu a nikdo je nerozdělí. Jsou spolu svázaný poutem na život a na smrt. Carol má sice přítele co je člověk, ale má pro Carol pochopení a to je hlavní. Žijí sami pro sebe. Navzájem se chrání a doplňují. To je hlavní no ne? Různé bytosti jdou po duši Jessie, ale i po duši Rose. A jdou po srdci Tobyho. Temnota proti temnotě. Boj o přežití. Navíc se blíží apokalypsa. Respektive už začala. Rose i Jessie vidí budoucnost. Tedy Rose vidí i minulé životy, minulost i budoucnost a to i její Bráška Toby. Jsou jako rodina i když každý je trochu jiná bytost. Ale to jim je nějak jedno. Rozumí si a to je hlavní no ne? Všichni jsou jiný každý v něčem jiném, ale o to víc se doplňují že? Rose a Jessie jsou spolu tak šťastný že to nejde popsat slovy. A Carol s tím svým též. Ale ještě to chce pomoci Tobymu že? Ale jemu stačí jeho dvě sestry, které miluje nadevše.

Carol i když je lugaru tak má těžce nemocné srdce. A to je děsí i deprimuje. Bojí se že jejich sestra zemře. I když zemřelo by jen hmotné tělo, ale i tak zemře Carol tak Rose spáchá sebevraždu a hned na to i Jessie a pravděpodobně potom i Carol přítel a Toby by to též asi nedal. Takže tak. Carol i Toby jsou moc rádi že si jejich Rose konečně někoho našla a že je konečně šťastná a spokojená a že už se nechce zabít. I když Rose má v hlubinách své duše stále ohromnou bolest tak ji opravdu někdo začal držet nad vodou. Rose už má za sebou dost pokusů o sebevraždu a to doslovně a oni dva to ví. Milují běhat po lesích a skákat že stromu na strom a celkově si konečně všichni začali užívat života. Nastal konec depresí a smutku? No všichni čtyři trpí depresemi a úzkosti. Takže jelikož je to prostě nemoc tak je to prostě občas přepadne. Bohužel je to tak. Deprese je prostě nemoc a každý z nich si prošel těžkým životem asi tak bych to řekla. Každý z nich měl těžký život a každého z nich život je a byl peklo. Ale hlavní je že se mají navzájem dost rádi a drží se nad vodou. Rose a Jessie s Tobym bydlí v opuštěném domě v lesích a Carol se svou láskou v normálním lidském bytě. Ale chodí za nimi do lesa. To ano i na půlnoční lovy lidí.

Rose energeticky pokousal vlkodlak takže Rose má v sobě už tři upíry a jednoho lugaru. Takže je dost silná bytost, ale o její tělo a duši je velký zájem takže Rose nebojuje jen o svůj život, ale jelikož Jessie je o něco slabší tak i o její existenci a život. Ale zatím vždy vyhrála. I když už dost krát z jejího těla bylo vymítáno vše možné. Ano z Rose těla bylo vymítáno vše možné exorcistou. Ale ne vysveceneho z kostela jak by si každý představil či myslel to takhle zase ne. Navíc Rose jelikož byla už hodně krát posedlá a má výcvik v praxi jak v exorcismu i magii takže už ledacos ví a umí rozpoznat či s tím bojovat. O to je to silnější bytost. A i když se projeví její čisté já tak má sílu a moc za dva jak se říká. Není dobrý nápad ji naštvat jinak ta osoba či bytost zažije peklo. Ano není dobrý nápad ji naštvat. I když nesnáší stříbro a kříže tak se umí rvát i jinak. Navíc ona má svou vlastní temnotu uvnitř sebe o to silnější je. Kdysi byla s lidstvem a i když je temná až za hrob tak chránila lidstvo, ale po nekonečném opakování a reinkarnacích toho má už plné zuby a na lidstvo se vykašlala. Lidé ji dost ublížili a né jednou a tak se prostě obrátila proti lidstvu. Přestalo ji to bavit protože lidé se nikdy nepoučí. Pomáhala jim, chránila je, byla laskavá a hodná, ale nakonec zjistila že to dobro v ní byla jen její slabost a tak se z ní stalo nečitelné monstrum. Vlastně jako by zapomněla co jsou to city a pocity a emoce. Jako by stvrdla jako kámen. Její srdce je jako z ledu. Jo lidé z ní udělali bytost bez lítosti, zlou a krutou... Ale snad jediná Jessie v ní probudila z části něco jako city, ale už nedokáže být taková jako kdysi i na svou lásku je už chladná jako led.

Sice ji dává dárky, dělá ji překvapení ale city už nikdy nebude jako dřív. Prostě vše dobré v ní dávno zemřelo... Je krutá a bez emocí. Sice má zbytky citů a emocí, ale už ne tak silné jako dřív. Prostě ji lidé dost zničili... Její psychicku i její život a ona už v sobě má jen nenávist a prázdnotu. Ale Jessie moc miluje.. a Jessie miluje jí. Je to silné pouto na život a na smrt. Ona Rose vlastně měla ráda už jen svou nejlepší kamarádku Carol díky které ještě žila a Carol je a byla pro ni jediná za koho by ještě položila život, ale potom se objevila Jessie takže teď by položila život za obě, ale stejně nemá nikoho raději než svou nejlepší kamarádku Carol. I když má teď už přítelkyni tak i přes to nemá nikoho jiného raději než svou nejlepší kamarádku Carol. A její přítelkyně je až na druhém místě. Ale i tak je co říci že Rose začala mít vůbec někoho tak ráda jako právě Carol víte? To už je u Rose co říci. Rose už k nikomu nic necítí, ale ke své Carol k ní jediné ještě něco cítila až do doby když se objevila ona Jessie...


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakamakia wampir | E-mail | 20. července 2018 v 15:12 | Reagovat

Nej lasko dekuju a citim to podobne :-)  :-)  :-)  :-)

2 Black Blood | Web | 20. července 2018 v 15:13 | Reagovat

[1]: nemáš zač lásko :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama