Srdce Sukuby 1. Kapitola

21. července 2018 v 14:59 | Black Blood |  Srdce Sukuby/ Kapitoly

Mizore seděla u rybníka a pozorovala hvězdy na obloze noci. Blížil se úplněk. Seděla tam tak a přemýšlela o všem možném. Když se jí do hlavy vloudila z ničeho nic Kurumu.. ta modrovlasá dívka s velkými prsy. Ach. Na co to myslím zarazila se Mizore. I když věděla že je na dívky, ale nechtěla si přiznat jak moc ji Kurumu vzrušuje. Ano vzrušuje a to dost. Mizore miluje velká prsa. A to Kurumu má. Kurumu je její spolužačka na škole, ale ne na obyčejné škole. Tato škola je pro různé bytosti, ale ne pro lidi. Jsou zde různí démoni, upíři a bytosti s různými schopnostmi. Kurumu je sukuba. A je to poznat. Ráda provokuje. Navíc balí i holky, ale na vážný vztah to s ní asi nebude. Mizore se chtělo najednou plakat. Slzy jako hrachy tekly proudem. Ani nevěděla proč tak pláče. Odešla do svého pokoje kde ji vyděsila Kurumu. Kurumu ji vzala za ruce a odvedla ji na její postel . Kurumu ji začala svlékat a líbat. Mizore vůbec nechápala co se děje, ale líbí se jí to. Zrudla jako rajče a začala vzdychat vzrušením.


Moc se jí to líbí. Mizore ji pohladila po jejích modrých vlasech. A usmívala se.. Kurumu já zajela prsty pod kalhotky a začala si tam dole hrát. Mizore vzdychala a vzdychala. Potom se na ni Kurumu posadila a začala si hrát na muže. Mizore ji sáhla na její velká ňadra. A začala ji cucat bradavku. Líbilo se jim to. Kurumu se postavili vzrušením bradavky. Obě se chvěly vzrušením. O tomto Mizore snila. O vášni s Kurumu. Ale toto spojení opravdu nečekala. Jen se bála aby ji to nezlomilo srdce. Bála se aby to u Kurumu nebyla jen nějaká blbá hra. Ale i tak si tuto chvíli musí užít naplno. Nebo ne? Zamilovala se do ní. Teď už si je vážně jistá. Miluje Kurumu. Když už toho dívky měly dost tak se oblékly a Kurumu nenápadně zmizela z jejího pokoje. A Mizore úplně vzrušená ležela rozsáhlá na své posteli a přemýšlela nad svými city a pocity.

A hlavně nad tím proč to Kurumu udělala. Trochu se toho bála protože nechápala proč to udělala. Ani nevěděla proč to vůbec dovolila. Možná proto že o tom tajně snila? Asi to bude ono že? Ale kdo ví? Nakonec se jí podařilo konečně usnout. Zdálo se jí o ní. O nich dvou. Ráno se probudila a šla se upravit do školy. Potom odešla mlčky do své třídy. Kurumu se jen provokativně pousmála a naklonila se tak že ji bylo vidět do jejího velkého výstřihu. Mizore si jen mlčky sedla. Moka si všimla divného chování Mizore a tak šla za ní aby se dozvěděla co se stalo. Ale ona jen vejrala do prázdna. Moka s ní zaklepala aby se probudila.

Mizore si ji až poté všimla. " Co se děje? " Bála se Moka. " Co by se mělo dít?" Nechápala. " No že jsi ani ne pozdravila a ani si nás nevšímáš. A koukáš někam do prázdna" podotkla Moka. Vložila se do hovoru Kurumu. " Ale no tak tobě se to včera nelíbilo?" A uchychtla se. S tím svým způsobem. Moka teď vůbec nechápala co je. Ale bylo jí to raději jedno? " Co se stalo?" Podívala se podezíravě na Kurumu Moka. " Ale nic nic co by se muselo řešit. Nebo snad ano Mizore?" Obě dívky hleděli na Mizore. Mizore se zarazila a zrudla jako rajče. " Takže se ti to líbilo" podotkla Kurumu a chytla ji za ruku. Mizore zrudla ještě více. Takže už se Moka nemusela vůbec ptát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irei | Web | 21. července 2018 v 15:57 | Reagovat

Tak démonci? Super. :D

2 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 16:08 | Reagovat

[1]: ano je to o démonech ale i jiných bytostech

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama