Pach smrti

21. července 2018 v 16:53 | Black Blood |  Jednorázové příběhy + Creepypasta
Bolest v srdci a žal na duši. Zemřel. Vzpomínky v hlavě a slzy co se derou na povrch. Nikdo neví co se vlastně tehdy stalo i když je možné že pár" lidí" to ví, ale nikdo z nich nemluví. Od jeho smrti začala cítit smrt. Něco se v ní tehdy změnilo. Od jeho smrti dokáže ovlivnit něčí život nebo smrt. Dokáže rozhodovat o životě a smrti. Je to vážně zvláštní pocit víte? Když víte a cítíte pach smrti a víte kdo kdy zemře a víte že u někoho to prostě zastavit nejde. Vzpomíná na svou největší lásku jejího života. I když má přítelkyni je jí smutno po něm, ale je dávno po smrti víte? A stále to bolí... A dohání ji to k šílenství. Ano i když miluje svou přítelkyni je jí na nic. Nedokáže na něj tak trochu zapomenout. A vlastně ani nevím něco v ní to nechce. Bolest. Nekonečná temnota.


Když se dotkneš jednou temnoty už není cesty zpět. Pach smrti. Navíc ji umírá strejda. Prostě to cítí. Cítí i to, že ho nemůže zachránit. Může ovlivnit něčí život a smrt, ale někdy to nejde. A to je ten nejhorší pocit. Už zachránila více životů a to doslovně. Nebude jmenovat. To je jedno. Jména jsou jen jména. Nejsou nijak důležité. K čemu jsou vlastně jména? I když ho viděla dvakrát v životě tak ho miluje od prvního okamžiku kdy ho tam spatřila. Nebude ho ani popisovat je to zbytečné. K čemu by byl vůbec jeho popis? Je to nebezpečné no a co? I tak o tom nechce moc mluvit. Stačí když to vše má stále v hlavě a před očima. Stačí když na to vše musí stále myslet. No ne? Temná minulost i temný život. Ona je čistá temnota. Uvnitř jejího nitra je jen prázdná čistá temnota. Víte? Nevíte o ní vlastně nic co? Ale chcete. Už cítím tu dychtivost a lačnost po tom vědět co je vlastně zač?

Já to vím... Chcete vědět víc a víc. Ale vlastně nevíte. Jste teď zmatení. To je ono. Zmatek a chaos. Cítíte to že? Nevíte. Nevědomost. Je to divný pocit že? Nu dobrá. Něco vám o ní tedy povím. Nebo ne? No nebudu vás napínat. Od jeho smrti tedy umí z nějaké části ovládat život a smrt. Sama neví jak se to stalo, ale je to pravda. Jen čistá pravda. Prostě cítí smrt. A též se smrtí má vlastní zkušenosti. A zná smrt i jiné bytosti osobně. Protože neexistuje jen lidský svět ono je více světů i dimenzí. A ona už od narození je prostě jiná. Nepochází z tohoto světa ale z jiného. Pochází z planety Rorora, která je v okolí měsíce, ale není to měsíc jak by si někdo mohl myslet. A též není úplně člověk. Přežila i vlastní smrt takže její schopnosti i moc a síla se o hodně zvýšila. Je to tak. Neuvěřitelné že? Ale někdo ví o těchto věcech své vlastní zkušenosti. A ti co o tom ví hovno tomu nikdy neuvěří že? Je to stejně jako mluvit do dubu no ne?

Jo je z jiné planety, ale skončila ve světě lidí i když tu velmi trpí snaží se že sil co už nemá bojovat. Lidé ji naprosto zničili život i psychiku. Takže se nakonec úplně otočila proti lidstvu. K tomu začala Apokalypsa. Vir který napadá úplně vše od lidí po upíry a vlkodlaky. Šíři se po celém světě. Avšak nikdo neví kde se ten virus vzal. Ale šíři se pravděpodobně vzduchem. Jako mor či černý kašel. Nevím jak to jinak popsat. Útoky všeho druhu na lidstvo i vše okolo. Tento vir působí i na nelidské bytosti. Tento vir útočí na vše co tomu přijde do cesty. Cítí smrt všude kolem sebe. A temnotu. Málem ji to zabilo. I její aktuální přítelkyni. Ona je upír a její přítelkyně je vlčí anděl. O její přítelkyni jsem se nezmínila? Aha jsou spolu měsíc možná něco málo přes měsíc nevím přesně... Nakonec je ten smrtící vir zabil.. a postupně celý svět vymřel..

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sakamakya wapir | E-mail | 21. července 2018 v 17:04 | Reagovat

Moc pěkný lásko 😍😍😍😘

2 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 17:09 | Reagovat

[1]: moc děkuji prostě chaotický myšlenky

3 YamamotoKaruzo | 21. července 2018 v 17:35 | Reagovat

Ok, teď mám chaos. Trochu jiny než klasická černá krev, spíš jako úvod do většího díla

4 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 17:36 | Reagovat

[3]: jo já v tom mám též chaos :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama