Černá krev 2. Podivný stařík

20. července 2018 v 23:29 | Black Blood |  Černá Krev/ Kapitoly

Podivný stařík...


Ten podivný stařík vyprávěl a vyprávěl, ale neřekl jediné slovo o sobě. Byl vážně záhadný. A Lunne netušila co na to vše má říci. Navíc si zvykla na život se svou smečkou. Milovala zvířata a přírodu už od svého dětství, ale díky podivnému starci z chýše v lese zjistila že nemusí pít zvířecí krev, ale lidskou. A jelikož miluje zvířata tak jediné co z toho říkal se rozhodla udělat a to že začne pít lidskou krev místo té zvířecí. No jo jenže pití lidské krve značilo začít úplně jiný a nový život. A to hrát si na člověka. Mluvil i o nemožném, ale ona bohužel věděla že je to vše pravda. A díky starcovi si začala vzpomínat na své minulé životy. Respektive na to kdo asi opravdu je. Až ji z toho všeho šel mráz po zádech. Všude jen krev a lidská těla. Jako by ji ta smečka vlků měla jen připravit jen nevěděla na co. Ale na co? Vrtalo ji v hlavě. No už byla temná noc a ona zmizela za svou smečkou. No spíše ji šla hledat. Vůbec nevěděla kde vlastně je. Někde uprostřed lesů.. to bylo jediné co věděla.


Věděla jen to že je upíří démon střižený čarodějnicí. Ale víc se v podstatě nedozvěděla. Byla z toho starce dost zmatená. Byla stále přeci jen mladá. Ale to neznamená že hloupá. Zrovna byl krvavý úplněk a ona začala výt na měsíc. Z dálky se ozvalo více vytí. Nakonec ji její smečka našla uprostřed lesů. A jelikož byl úplněk šli na lov lidí. Ano. Jenže alfa smečky najednou promluvila " Ty Lunne s námi už nemůžeš jít. Nastal už čas na rozloučenou. Je mi líto ale musí to být. Sbohem Lunne. Nikdy nezapomeneme. A teď musíš odejít a nesmíš jít za námi. Musíš jít opačným směrem než my." A smečka vlků se rozeběhla pryč od Lunne. Lunne od teď zůstala sama. Měla hlad či žízeň jak tomu chcete říkat. A tak se tedy podvědomě rozeběhla opačným směrem od teď už své bývalé smečce.

Byla dost nezkušená a opačný směr ještě tolik neznala.. doběhla ke skalám kde tekl potok. A pak si vzpomněla na to co ji dal ten podivný stařík. Když hleděla k oblakům černého nočního nebe . V ruce svírá černý kámen s rudým okem uprostřed. A k tomu byla ještě jedna či dvě věci. Jo byli to dvě věci. Trnová koruna z keřů růží a cosi žluté a rudé barvy. Kámen si podvědomě dala na krk a trnovou korunu na hlavu a pak začala zkoumat to žluto rudé cosi. Když to začalo svítit do temnoty noci. Tak prudké a oslepující světlo. Vůbec nic neviděla až na ty záblesky. Vize? Minulosti? Budoucnosti? Nebo jsou to vůbec vize? Co je to? Už si až moc zvyklá být s vlky tak, že skoro vůbec nevěděla kdo vlastně je. Od svého odchodu z domu uběhlo pět let takže ji už je dvacet jedna let. Od toho co viděla v té záři ji začalo čím dál více zajímat kdo vlastně je a jak k tomu všemu přišla. Zapomněla už dávno na své rodiče. Ale teď díky té záři si na ně vzpomněla. A tak ji začalo zajímat co s nimi vlastně je.

Viděla samu sebe jako malé dítě, ale vypadala jinak. Měla rudé oči a černé bělmo. Bílé vlasy a byla oblečená celá v černém. A k tomu měla černá křídla a rudé rohy. Ve všech těch obrázcích vypadala takto, ale ty zjevení byli jak šel čas jak postupně rostla a též v pár zobrazeních měla černého vlka s rudými oči. Z části ji to děsilo, ale z druhé strany se v tomto vyžívala. A tak se začalo probouzet její pravé já... Její čisté temné já. Její" lidské já" už dávno umíralo a to jistě. A od těchto zjevení o to rychleji. Trnová koruna se jí zaryla pomalu až do masa, ale najednou spadla k zemi a zmizela tak i ono oslepující světlo.. jediné co na ni zůstalo byl ten černý kámen s rudým okem...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Irei | Web | 20. července 2018 v 23:48 | Reagovat

O_O ...Páni! To je hodně zajímavé.

2 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 8:09 | Reagovat

[1]: jsem ráda že se to někomu líbí O_O

3 YamamotoKaruzo | 21. července 2018 v 13:48 | Reagovat

Lepšíš se i v psaní i v stylistice a příběhove ani nemluvim. Dobrá práce :-P

4 Black Blood | Web | 21. července 2018 v 13:50 | Reagovat

[3]: děkuji moc bráško :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama